Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
spectrumLED-E14-WOJ14383
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E14 C38 LED SMD2835 6W 520Lm Cold White Candle DIMM spectrumLED
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | priemer 38mm, výška aj s päticou 107mm |
| Pätica | E14 |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 6W |
| Elektrický prúd | 32mA |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 160° |
| Svetelný tok | 520 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6000K |
| Váha | 35g |
| Pracovná teplota | -20° až 40°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | Ø38 |
| Dĺžka žiarovky | 107mm |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 42W |
| CRI index | Ra80 |
LED žiarovka vhodná pre výmenu lustrových žiaroviek a pre použitie v osvetleniach digestorov, nájde uplatnenie v domácnostiach, obchodoch, hoteloch, reštauráciách, často sa používa do náladových svietidiel, vo výťahoch, v hotelových chodbách alebo pri obrazoch. Je vhodná do orientačných svietidiel alebo náladového podsvietenia.