Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
HEDA-E14--G45-6W-NW
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E14 G45 LED SMD2835 6W 475Lm Natural White HEDA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | priemer 45mm, výška 80mm |
| Pätica | E14 |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 6W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 200° |
| Svetelný tok | 475 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela 4500K |
| Váha | 18g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15.000 hod. LED čip |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 45mm |
| Dĺžka žiarovky | 80mm |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 35W |
| CRI index | Ra80 |