Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Optonica-E14-8,5W-NW-SP1494
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E14 G45 LED SMD2835 8,5W 800Lm Natural White OPTONICA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | priemer 45mm, výška 80mm |
| Pätica | E14 |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 8,5W |
| Vstupné napätie | AC 175-265V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 200° |
| Svetelný tok | 800 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Natural White 4000K |
| Váha | 18g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hod. LED čip |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 45mm |
| Dĺžka žiarovky | 80mm |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 50W |
| CRI index | Ra80 |