Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
EMOS-ZF1240
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E14 G45 4xFilament LED 6W 810Lm Warm White 2700K
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E14 |
| Počet LED prvkov | 4xCOB FILAMENT |
| Typ LED prvkov | Filament LED |
| Príkon | 6W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V /50Hz |
| Vyžarovací uhol | 300° |
| Svetelný tok | 810 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela (Warm White - 2700K) |
| Váha | 40g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | Ø45mm |
| Dĺžka žiarovky | 78 mm (aj s päticou) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 60W |
| CRI index | Ra80 |