Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
HEDA-E14-C37-8W-CW
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E14 C37 LED 8W 660Lm Cold White HEDA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | ф37x112 mm |
| Pätica | E14 |
| Príkon | 8W |
| Vstupné napätie | AC 175-250V |
| Vyžarovací uhol | 200° |
| Svetelný tok | 660 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6500K |
| Váha | 26g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15.000 hodín |
| Pracovná teplota | -10° až 50°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | Ø37 |
| Dĺžka žiarovky | 112mm aj s päticou (bez pätice 86mm) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 50W |
| CRI index | Ra80 |