Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E14 R50 10LED SMD2835 7W 560/595Lm WW/NW Ceramic LEDline
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E14 |
| Počet LED prvkov | 10xSMD LED |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 High Brightness Brand EPISTAR |
| Príkon | 7 Watt |
| Vstupné napätie | AC 170-250V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 220° |
| Svetelný tok | 595 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 2700K, Naturálna biela 4000K |
| Váha | 73 g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hodín (LED SMD čip) |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 50 mm |
| Dĺžka žiarovky | 86 mm (86mm aj s päticou) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 50W halogénovej žiarovke |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | LEDLINE |