Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E14 R50 LED SMD2835 6W 450Lm CW/NW/WW OPTONICA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E14 |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 6W |
| Vstupné napätie | AC 175-265V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 180° |
| Svetelný tok | 450 Lumenov |
| Teplota farby svetla | 4500°K - Denná biela, 2800°K - Teplá biela |
| Váha | 28g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15 000 hod. (LED čip) |
| Pracovná teplota | -10° až 50°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | Ø50 |
| Dĺžka žiarovky | 85mm |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 35W |
| CRI index | Ra75 |
| Výrobca | OPTONICA |