Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E14 C37 LED SMD2835 7W 630Lm NW/WW Candle Ceramic LEDLINE
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | priemer 37mm, výška aj s päticou 111mm |
| Pätica | E14 |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 7W |
| Vstupné napätie | AC 175-250V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 220° |
| Svetelný tok | 630 Lumenov |
| Teplota farby svetla | 4000K Denná biela - Natural White; 2700K Teplá biela - Warm White |
| Váha | 48g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hodín |
| Pracovná teplota | -10° až 50°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | Ø37 |
| Dĺžka žiarovky | 111mm |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 45W |
| CRI index | Ra80 |