Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
EMOS-E14-G45-4W-WW
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E14 G45 7LED SMD2835 4W 330Lm Warm White mini globe EMOS
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | priemer 45mm x výška 80mm |
| Pätica | E14 |
| Počet LED prvkov | 7xLED SMD |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 4W |
| Vstupné napätie | AC 230V/50 Hz |
| Vyžarovací uhol | 270° |
| Svetelný tok | 330 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela (WW - 2700K) |
| Váha | 40g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20 000 h |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 30W |
| CRI index | Ra80 |