Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
spectrumLED-E14-WOJ14180
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E14 C38 LED SMD2835 7W 650Lm Natural White Candle spectrumLED
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | priemer 38mm, výška aj s päticou 112mm |
| Pätica | E14 |
| Počet LED prvkov | 8 SMD |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 7W |
| Elektrický prúd | 60mA |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 160° |
| Svetelný tok | 650 Lumenov |
| Teplota farby svetla | 4000-4500K Natural White |
| Váha | 30g |
| Pracovná teplota | -20° až 40°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | Ø38 mm |
| Dĺžka žiarovky | 112 mm |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 50W |
| CRI index | Ra 80 |