Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Optonica-SP1463
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E14 C37 LED SMD2835 6W 480Lm Warm White Candle DIMM OPTONICA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | priemer 37mm, výška aj s päticou 100mm |
| Pätica | E14 |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 6W |
| Vstupné napätie | AC 85-265V |
| Vyžarovací uhol | 180° |
| Svetelný tok | 480 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 3000K |
| Váha | 33g |
| Pracovná teplota | -20° až 50°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | Ø37 |
| Dĺžka žiarovky | 100mm |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 35W |
LED žiarovka vhodná pre výmenu lustrových žiaroviek a pre použitie v osvetleniach digestorov, nájde uplatnenie v domácnostiach, obchodoch, hoteloch, reštauráciách, často sa používa do náladových svietidiel, vo výťahoch, v hotelových chodbách alebo pri obrazoch. Je vhodná do orientačných svietidiel alebo náladového podsvietenia.