Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Optonica-E14-Filament-4W-WW-DIMM
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E14 C35 Filament LED 4W 400Lm Warm White DIMM OPTONICA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E14 |
| Typ LED prvkov | Filament LED |
| Príkon | 4W |
| Vstupné napätie | AC 175-265V /50Hz |
| Vyžarovací uhol | 300° |
| Svetelný tok | 400 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela (Warm White - 2800K) |
| Váha | 40g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 35mm |
| Dĺžka žiarovky | 98 mm (aj s päticou) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 32W |
| CRI index | Ra80 |