Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E14 G45 15LED SMD2835 8W 806Lm CCD LEDLUMEN
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E14 |
| Počet LED prvkov | 15xLED SMD |
| Typ LED prvkov | SMD2835 Brand chips Epistar |
| Príkon | 8W |
| Vstupné napätie | AC 175-250V |
| Vyžarovací uhol | 160° |
| Svetelný tok | 806 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela (WW - 3000K), Naturálna biela (NW-4500K) |
| Váha | 24g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15 000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 47mm |
| Dĺžka žiarovky | 89mm |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 50-60W |
| CRI index | Ra80 |