Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Svetelný tok 540 Lumenov
Uhol osvetlenia 270°
Farba svetla: teplá biela, naturálna biela
Mliečne krycie sklíčko
Spotreba elektrickej energie do 6W
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E14 6LED SMD2835 6W 540Lm Candle Milk Cover LUMENIX
Svetelný tok 540 Lumenov
Uhol osvetlenia 270°
Farba svetla: teplá biela, naturálna biela
Mliečne krycie sklíčko
Spotreba elektrickej energie do 6W
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E14 |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 6W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V |
| Vyžarovací uhol | 270° |
| Svetelný tok | 540 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela |
| Váha | 40g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 18 000 hod. (LED čip) |
| Pracovná teplota | -10° až 50°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | Ø38 |
| Dĺžka žiarovky | 109mm aj s päticou |
| Poznámka | Nestmievateľná |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 35W |