Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OPTONICA-1872
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E14 R50 Filament LED 5W 600Lm Warm White OPTONICA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E14 |
| Typ LED prvkov | Filament |
| Príkon | 5W |
| Vstupné napätie | AC 175-265V 50Hz |
| Vyžarovací uhol | 150° |
| Svetelný tok | 600 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 2700K |
| Váha | 45g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hod. |
| Pracovná teplota | -10° až 50°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | Ø50 |
| Dĺžka žiarovky | 82mm |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 40W |
| CRI index | Ra80 |