Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E14 C37 15LED SMD2835 8W 806Lm WW/NW CCD Candle Milk Cover LEDLUMEN
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E14 |
| Počet LED prvkov | 9 SMD |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 8W |
| Vstupné napätie | AC 175-250V |
| Vyžarovací uhol | 160° |
| Svetelný tok | 806 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 3000K, Neutrálna biela 4000K |
| Váha | 33g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15.000 hod. (LED čip) |
| Pracovná teplota | -10° až 50°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | Ø37 |
| Dĺžka žiarovky | 107mm aj s päticou |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 60W |
| CRI index | Ra80 |