Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
0007513D
Nový produkt
Svetelný tok 560 Lumenov;
Uhol svetla 160°;
Farba svetla naturálna-denná biela 4500K;
Mliečne krycie sklíčko;
Spotreba elektrickej energie 5W;
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E14 G45 8LED SMD2835 5W 560Lm Natural White CCD LEDLUMEN
Svetelný tok 560 Lumenov;
Uhol svetla 160°;
Farba svetla naturálna-denná biela 4500K;
Mliečne krycie sklíčko;
Spotreba elektrickej energie 5W;
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E14 |
| Počet LED prvkov | 8xLED SMD |
| Typ LED prvkov | SMD2835 Brand chips Epistar |
| Príkon | 5W |
| Vstupné napätie | AC 100-240V |
| Vyžarovací uhol | 160° |
| Svetelný tok | 560 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela 4500K |
| Váha | 40g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25 000 h |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 45mm |
| Dĺžka žiarovky | 81mm |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 40W |
LED žiarovka do pätice E14 typ G45 (priemer žiarovky je 45mm)
Priama náhrada za klasickú žiarovku tohto typu o výkone 40W
Žiarovka má mliečne krycie sklíčko, ktoré dobre rozptyluje svetlo do priestoru
Uhol rozptylu svetla je 160°
Dĺžka žiarovky aj s päticou 81mm
Žiarovka je skonštruovaná z 8ks LED SMD2835 EPISTAR brand chips
Nieje stmievateľná
Obsahuje CCD menič-dlchšia životnosť LED
Farba svetla je naturálna-denná biela 4500K