Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
AR111 - G53 LED 14W 900/920Lm 12V WW/NW 45° spectrumLED
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | priemer 111mm, výška 69mm |
| Pätica | AR111 |
| Príkon | 14W |
| Elektrický prúd | 1300mA |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 45° |
| Svetelný tok | 900/920 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Warm White 3000K, Natural White 4000K |
| Váha | 180g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15.000 hodín |
| Poznámka | Žiarovka nieje stmievateľná |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | spectrumLED |