Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
L4chip-FLEX-4x10-WW-24V-10W
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
NEON FLEX 4x10mm Warm White 420Lm 10W 24V CRI90 IP65 L4chip
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 5000mm x 10mm x 4mm |
| Počet LED prvkov | 140LED/m (700LED/5m návin) |
| Typ LED prvkov | SMD LED |
| Príkon | 10W/m |
| Vstupné napätie | DC 24V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 2700K |
| Váha | 266g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 30.000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C až +40°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Šírka LED pásu | 4mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 5cm |
| CRI index | Ra90 |
| Výrobca | Led 4chip lighting |