Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LS-VL-SMD2835-12W-CW-12V-IP20
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 60LED SMD2835 12W 1180Lm Cold White 12V 10mm VL
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 2,35 EUR | Až do 0,25 EUR |
| 10 | 2,30 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 20 | 2,25 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 30 | 2,20 EUR | Až do 6,00 EUR |
| 40 | 2,15 EUR | Až do 10,00 EUR |
| 50 | 2,10 EUR | Až do 15,00 EUR |
| Rozmery | 5000 x 10 x 1,2mm |
| Počet LED prvkov | 60/meter |
| Typ LED prvkov | SMD2835 EPISTAR |
| Príkon | 12W/meter |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 1180 Lm |
| Teplota farby svetla | Studená biela (6000K) |
| Váha | 10g/m |
| Priemerná životnosť v hodinách | 45.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 5cm |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | Very Lumen |