Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
VL2835-NW120-12V-IP67-9,6W
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 120LED SMD2835 9,6W 780Lm Natural White 12V IP67 (glue filled silicon tube)
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | v tube: 5000 x 10 x 5mm |
| Počet LED prvkov | 120/m (600/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 EPISTAR |
| Príkon | 9,6 Watt/meter |
| Vstupné napätie | 12V/DC |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 780 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Denná biela 4000K |
| Váha | 315g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP67-vodeodolný |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Deliteľnosť LED pásu | 2,5cm |
| CRI index | Ra80 |