Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LUMI-S-Shape-9,6W-WW
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 60LED SMD2835 S-Shape 9,6W 880Lm Warm White 12V CRI80 LUMILED
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 10 | 5,35 EUR | Až do 0,50 EUR |
| 20 | 5,30 EUR | Až do 2,00 EUR |
| 30 | 5,25 EUR | Až do 4,50 EUR |
| 50 | 5,20 EUR | Až do 10,00 EUR |
| Rozmery | 5000mm x 6mm x 1,2mm |
| Počet LED prvkov | 60/meter |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 9,6W/meter |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 880 Lm |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 3000K |
| Priemerná životnosť v hodinách | 35.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 6mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 50mm |
| CRI index | Ra80 |