Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OPTONICA-4953
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 120LED SMD2835 9W 900Lm AC230V Warm White IP65 120° 10x4,5mm OPTONICA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | šírka: 10mm x výška: 4,5mm |
| Počet LED prvkov | 120/meter |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 |
| Príkon | 9 Watt na meter |
| Vstupné napätie | AC 220/240V s použitím napájacieho kordu s usmerňovačom |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 900 Lumenov |
| Teplota farby svetla | 3000K Teplá biela |
| Váha | 47g/m |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 - v púzdre z PVC |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 10cm |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | OPTONICA |