Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OPTO-4955
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS COB 288LED 10W 700Lm AC230V Natural White 12x6mm cutt-100cm IP65
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 50 | 3,90 EUR | Až do 15,00 EUR |
| 100 | 3,70 EUR | Až do 50,00 EUR |
| Rozmery | šírka: 12mm x výška: 6mm |
| Počet LED prvkov | 288/meter |
| Typ LED prvkov | COB LED |
| Príkon | 10 Watt na meter |
| Vstupné napätie | AC 220/240V s použitím napájacieho kordu s usmerňovačom |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 700 Lumenov |
| Teplota farby svetla | 4500K Naturálna biela |
| Váha | 0,90g/m |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 - v púzdre z PVC |
| Šírka LED pásu | 12mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 100cm |
| CRI index | Ra80 |