Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar na objednávku - Dodacia doba 15 dní!
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS RGB 30LED SMD5050 7,2W 12V white PCB EPISTAR
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Počet LED prvkov | 30/m (150/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD5050 trojčip EPISTAR brand chips |
| Príkon | 7,2W/m |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Teplota farby svetla | RGB |
| Váha | 100g cievka-5metrov |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 10cm |