Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
V-TAC-LP-60x60-45W-NW-WF
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED panel 60x60cm 45W 3600Lm Natural White V-TAC biely rám
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 600x600mm |
| Príkon | 45W |
| Vstupné napätie | AC 85-265V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 3600Lm |
| Teplota farby svetla | Denná-naturálna biela 4000K |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20 000 hodín (ON/OFF x10 000) |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nieje stmievateľný |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 200 Watt |
| CRI index | Ra80 |