Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
ecolight-EC61128
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED SLIM prisadené svietidlo 120cm 40W 4800Lm AC 230V Cold White ecolight
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | dĺžka 1200mm, šírka 75mm, výška 28mm |
| Príkon | 40W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V, 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 4800 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6500K |
| Váha | 260g |
| Krytie | IP20 |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | ecolight |
Svietidlo vhodné ako náhrada za osvetlenie lineárnymi žiarivkami v domácnostiach, pivniciach, dielňach na chodbách a podobne
Jednoduchá konštrukcia svietidla, ľahká montáž, nízke obstarávacie náklady
Svietidlo je určené na domáce použitie, nie na komerčné účely, nie je vhodné na nepretržité 8-12 hod. svietenie!
Materiál svietidla hliníkový plech, zakončenia ABS plast bielej farby, difúzor PC-polykarbonát v mliečnej-opál úprave
Súčasťou balenia sú montážne spony na jednoduchú inštaláciu k stropu (na spony je možné upevniť aj závesné lanká a použiť tak svietidlo aj ako závesné)
Vstavaný menič napätia v svietidle - priama inštalácia do elektrickej siete AC 220-240V 50/60Hz