Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Kanlux-33517
Nový produkt
Tovar na objednávku - Dodacia doba 5 dní!
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E27 ST64 VINTAGE LED 4W 250Lm AMBER 1800K Amber Glass Kanlux XLED
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 64 x 140mm |
| Pätica | E27 |
| Typ LED prvkov | FILAMENT VINTAGE LED |
| Príkon | 4W |
| Elektrický prúd | 38mA |
| Vstupné napätie | AC 220-240V, 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 320° |
| Svetelný tok | 250 Lumenov |
| Teplota farby svetla | AMBER 1800K - extra teplá biela |
| Váha | 44g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15.000 hod. |
| Pracovná teplota | -20 až +45 C° |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Pracovná vlhkosť | 10% až 95% |
| Krytie | IP20 |
| Priemer žiarovky | 64mm |
| Dĺžka žiarovky | 140 mm (aj s päticou E27) |
| Poznámka | Jantárové sklo |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 15W |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | KANLUX |
Stránka výrobcu: E27 XLED ST64 4W-SW