Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
0017511D
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
MR16 12LED SMD2835 6,5W 570Lm Natural White LEDLUMEN
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | MR16 |
| Počet LED prvkov | 12LED |
| Typ LED prvkov | SMD2835 Brand chips Epistar |
| Vstupné napätie | DC12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 570Lm |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela 4500K |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20 000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP50 |
| Priemer žiarovky | 50mm |
| Dĺžka žiarovky | 50mm |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 40W až 50W halogen žiarovka |