Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LS-204LED-SMD3014-CW-VTAC
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 204LED SMD3014 18W 1680Lm Cold White 12V V-TAC
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Príkon | 18W/m |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 1680 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6400K |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 15mm |