Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LS-SMD2835-8W-NW-LEDLUMEN
Nový produkt
Svetelný tok 900 Lumen;
Uhol svetla 120°;
Farba svetla naturálna-denná biela 4000-4500K;
Spotreba elektrickej energie 8W/m;
60 LED/meter;
Cena za bežný meter !
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 60LED SMD2835 8W 900Lm Natural White 12V LEDLUMEN
Svetelný tok 900 Lumen;
Uhol svetla 120°;
Farba svetla naturálna-denná biela 4000-4500K;
Spotreba elektrickej energie 8W/m;
60 LED/meter;
Cena za bežný meter !
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Počet LED prvkov | 60/meter |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 8W/meter |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 900 Lm |
| Teplota farby svetla | Natural-denná biela 4500K |
| Váha | 180g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20 000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |