Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
VL2835-NW-60-24V-10mm-IP64-Nano
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 60LED SMD2835 14W 1320Lm Natural White 5000K 24V IP64-NANO
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 5000 x 10 x 2mm |
| Počet LED prvkov | 60/m (300/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 EPISTAR |
| Príkon | 14 Watt/meter |
| Vstupné napätie | 24V/DC |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 1320 Lumenov (22 až 24Lumen/1 LED čip) |
| Teplota farby svetla | Natural White 5000K |
| Váha | 160g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20 000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP64 NANO WATERPROOF |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 10cm |
| CRI index | Ra80 |