Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Optonica-ST4316
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS RGB 60LED SMD5050 14,4W 12V IP54 (by drip gum) 10mm OPTONICA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 5000mm x 10mm x 3mm |
| Počet LED prvkov | 60/m (300/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD5050 RGB (trojčip) |
| Príkon | 14,4W/m |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 120-800Lm |
| Teplota farby svetla | RGB |
| Váha | 240g/cievka |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP54 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 5cm |
| Výrobca | OPTONICA |