Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OPTONICA-LP-60x60-48W-NW-TUV
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED panel 60x60cm 48W 3840Lm Natural White OPTONICA TUV
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Príkon | 48W |
| Vstupné napätie | AC 85-265V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 3840Lm |
| Teplota farby svetla | Denná-naturálna biela 4500K |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25 000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nieje stmievateľný |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 200 Watt |