Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
VL-LP-30x60-CW-24W
Nový produkt
LED panel 295x595 mm;
Svetelný tok 1920 Lumenov;
Farba svetla studená biela 6000K;
Spotreba elektrickej energie 24W;
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED panel 30x60 24W 1920Lm Cold White VL-ELOX
LED panel 295x595 mm;
Svetelný tok 1920 Lumenov;
Farba svetla studená biela 6000K;
Spotreba elektrickej energie 24W;
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Typ LED prvkov | SMD2835 Brand chips Epistar |
| Vstupné napätie | AC 100-240V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 1920 Lm |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6000K |
| Váha | 1580g (LED Panel) |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000h (LED Panel) |
| Certifikácia | CE, RoHS |