Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
GU10 COB 5W 450Lm Natural White CRI90 Spotlights 36°
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | priemer: 50mm, výška: 50mm |
| Pätica | GU10 |
| Počet LED prvkov | MCOB |
| Príkon | 4,5W |
| Vstupné napätie | AC 230V |
| Vyžarovací uhol | 36° |
| Svetelný tok | 450 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Denná biela 4000K |
| Váha | 50g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 50mm |
| Dĺžka žiarovky | 50mm aj s päticou |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 50W halogénovej žiarovke |
| CRI index | Ra90 |