Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
0008513E
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E27 12LED SMD2835 6W 540Lm Warm White LUMENIX Mini
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E27 |
| Počet LED prvkov | 12x SMD LED |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 |
| Príkon | 6W |
| Vstupné napätie | AC 85-265V |
| Vyžarovací uhol | 180° |
| Svetelný tok | 540 Lumenov |
| Teplota farby svetla | 3200K Teplá biela |
| Váha | 18g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20 000 hod. (LED čip) |
| Pracovná teplota | -25 až +45 C° |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP50 |
| Priemer žiarovky | 46 mm |
| Dĺžka žiarovky | 75 mm |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 35W |