Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
0004714C
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E27 A60 Classic DIMM 13LED SMD2835 14W 1260Lm Warm White LUMENIX
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E27 |
| Príkon | 14W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50Hz |
| Vyžarovací uhol | 160° |
| Svetelný tok | 1260 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 3000K |
| Váha | 64g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15 000 hod. (LED čip) |
| Pracovná teplota | -20 až +45 C° |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Pracovná vlhkosť | 10% až 95% |
| Krytie | IP44 |
| Priemer žiarovky | 60 mm |
| Dĺžka žiarovky | 110 mm (aj s päticou E27) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 80W |
| CRI index | Ra80 |