Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
0006413F
Nový produkt
Svetelný tok 340 Lumenov;
Uhol svetla 180°;
Farba svetla teplá biela;
Mliečne krycie sklíčko;
Spotreba elektrickej energie do 4W;
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E14 9LED SMD2835 4W 340Lm Warm White Candle Milk Cover LUMENIX
Svetelný tok 340 Lumenov;
Uhol svetla 180°;
Farba svetla teplá biela;
Mliečne krycie sklíčko;
Spotreba elektrickej energie do 4W;
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E14 |
| Počet LED prvkov | 13 SMD |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 4W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V |
| Vyžarovací uhol | 180° |
| Svetelný tok | 340 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela (3000-3200K) |
| Váha | 40g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 18 000 hod. (LED čip) |
| Pracovná teplota | -10° až 50°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | Ø38 |
| Dĺžka žiarovky | 105mm aj s päticou |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 25W až 30W |