Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
0004913F
Nový produkt
Svetelný tok 450 Lumenov;
Uhol svetla 120°;
Farba svetla teplá biela;
Hliníkové telo žiarovky;
Spotreba elektrickej energie 5W;
Ekvivalent ku 30W halogenovej žiarovke;
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E14 27LED SMD5050 5W 450Lm Warm White Spotlight ALU Cup
Svetelný tok 450 Lumenov;
Uhol svetla 120°;
Farba svetla teplá biela;
Hliníkové telo žiarovky;
Spotreba elektrickej energie 5W;
Ekvivalent ku 30W halogenovej žiarovke;
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E14 |
| Počet LED prvkov | 27 |
| Typ LED prvkov | SMD 5050 |
| Príkon | 4,5 Watt |
| Vstupné napätie | AC 230V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 380 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 2800-3200K |
| Váha | 42 g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 16 000 hodín (LED čip) |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 50 mm |
| Dĺžka žiarovky | 45 mm (73mm aj s päticou) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 30W |