Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Svetelný tok 750 Lumenov
Uhol osvetlenia 160°
Mliečne krycie sklíčko
Spotreba elektrickej energie 8W
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E14 LED SMD2835 8W 750Lm Candle AL Plastic LUMENIX
Svetelný tok 750 Lumenov
Uhol osvetlenia 160°
Mliečne krycie sklíčko
Spotreba elektrickej energie 8W
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E14 |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 8W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V |
| Vyžarovací uhol | 160° |
| Svetelný tok | 750 Lumenov |
| Váha | 30g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20 000 h (LED čip) |
| Pracovná teplota | -10° až 50°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | Ø38 |
| Dĺžka žiarovky | 109mm aj s päticou (bez pätice 83mm) |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 50W |