Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LEDLUMEN-E14-C38-8SMD2835-5W-WW
Nový produkt
Svetelný tok 540 Lumenov;
Uhol svetla 160°;
Farba svetla teplá biela;
Mliečne krycie sklíčko;
Spotreba elektrickej energie 5W;
CCD - Constant Current Driver;
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E14 8LED SMD2835 5W 540Lm Warm White Candle Milk Cover LEDLUMEN
Svetelný tok 540 Lumenov;
Uhol svetla 160°;
Farba svetla teplá biela;
Mliečne krycie sklíčko;
Spotreba elektrickej energie 5W;
CCD - Constant Current Driver;
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E14 |
| Počet LED prvkov | 8 SMD |
| Typ LED prvkov | SMD2835 |
| Príkon | 5W |
| Vstupné napätie | AC 170-260V |
| Vyžarovací uhol | 160° |
| Svetelný tok | 540 Lumenov |
| Teplota farby svetla | 3000°K |
| Váha | 40g |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | Ø38 |
| Dĺžka žiarovky | 100mm |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 50W |
LED žiarovka vhodná pre výmenu lustrových žiaroviek a pre použitie v osvetleniach digestorov Žiarovka nájde uplatnenie v domácnostiach, obchodoch, hoteloch, reštauráciách, často sa používa do náladových svietidiel, vo výťahoch, v hotelových chodbách alebo pri obrazoch. Je vhodná do orientačných svietidiel alebo náladového podsvietenia Žiarovka má mliečne krycie sklíčko. Žiarovka je vhodná na použitie s materiálmi citlivými na zvýšenú teplotu Žiarovka je zkonštruovaná z LED čipov výrobcu EPISTAR SMD 2835 v počte 8 kusov Farba svetla teplá biela - svetlo je farebným podaním podobné klasickým konvečným svetelným zdrojom Index Ra > 80 (CRI) Žiarovka nie je stmievateľná CCD driver 50 000 spínacích cyklov.