Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
0006313F
Nový produkt
Svetelný tok 300 Lumenov;
Uhol svetla 360°;
Farba svetla teplá biela;
Spotreba elektrickej energie 3W;
Ekvivalent ku 25 až 30W klasickej žiarovke;
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
E14 Filament LED 3W 300Lm Warm White Candle Clear Cover PremiumLUX
Svetelný tok 300 Lumenov;
Uhol svetla 360°;
Farba svetla teplá biela;
Spotreba elektrickej energie 3W;
Ekvivalent ku 25 až 30W klasickej žiarovke;
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Pätica | E14 |
| Typ LED prvkov | Filament LED |
| Príkon | 3W |
| Vstupné napätie | AC 85-265V /50Hz |
| Vyžarovací uhol | 360° |
| Svetelný tok | 300 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela (Warm White - 2800-3200K) |
| Váha | 40g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15 000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Priemer žiarovky | 36mm |
| Dĺžka žiarovky | 100mm |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 25-30W |